
Для цього є німецьке слово – kohleausstieg, що означає «поступова відмова від вугілля».
Німеччина є найбільшим споживачем вугілля для виробництва електроенергії в Європі та четвертим за величиною у світі після Китаю, Індії та США. Але вона зобов'язалася повністю припинити його використання до 2038 року.

No comments:
Post a Comment