
Група австралійців звинуватила уряд у порушенні їхніх прав людини через продовження експорту вугілля та газу та просить ООН вжити заходів.
Група стверджує, що їхнє життя постраждало через екстремальні погодні умови в Австралії – лісові пожежі, повені, спеку, підвищення рівня моря та токсичне цвітіння водоростей – і винною в цьому є підтримка урядом компаній, що займаються викопним паливом.

No comments:
Post a Comment